وب سایت رسمی شرکت پالایش صنعت الوند
امروز 5 مهر 1399
صفحه نخست
درباره ما
گالری تصاویر
تماس با ما
سخن مدیر عامل
توان محوری ما: ساخت وتولید بر پایه دانش وتجربه

اهداف و خط مشی      رسالت ما به عنوان یک سازمان صنعتی یشتاز ،ارائه الگویی است موفق ،که اهداف متعالی خود اتکایی و ارتقاء تولید صنعتی کشور عزیزمان ایران را به همراه داشته است.

     توان محوری ما تولید انواع فیلترهای  صنعتی است و هدف خود  را بر مبنای  بهینه نمودن تولیدات قرار داده ومحصولات  تولیدی خو درا با بهترین کیفیت  به جامعه صنعتی و بازار مصرفی عرضه  و با عملکردی عالی، رضایت مصرف کنندگان را جلب می نماییم.

      با رقابتی سالم به توسعه و گسترش بازار های خود می پردازیم و با تبعیت از استاندارد های معتبر روز دنیا ،به دنبال کسب فرصت های منطقه ای و جهانی هستیم.

      ایمان داریم که خود باوری ، همراه با تحقیق و توسعه ما را در استفاده بهتر از فرصت ها و بروز خلاقیت و نو آوری موفق می نماید.

      در پیمودن راه خود، سود معقول را تواما با لزوم سرمایه گذاری ،در استفاده از فن آوری روز، در جهت آسودگی خیال مشتریان و متعاقبا بقا و رشد مجموعه مد نظر داریم ،که این خود دلیل پایداری این مجموعه می باشد .

      تلاش خواهیم کرد، تا تعالی و توسعه کارکنان را که از ارزشمندترین اهداف ماست،با آموزش و بهبود مستمر وتقویت بنیه های مادی و معنوی ،ایجاد روح مشارکت و فضای مناسب کار بدست آوریم.