وب سایت رسمی شرکت پالایش صنعت الوند
امروز 28 مهر 1399
صفحه نخست
درباره ما
گالری تصاویر
تماس با ما
سخن مدیر عامل
توان محوری ما: ساخت وتولید بر پایه دانش وتجربه

فیلترصنعتی روغن-هیدرولیک

    

          

           
                            Hidrolic-oil Filter          
با توجه به حساسیت سیستم های هیدرولیكی كه عموماً وظیفه تأمین فشار را به عهده دارد و با وجود حساسیت متخلفات مجموعه هیدرولیك ذرات و ناخالصی می توانند آسیب جدی به مجموعه وارد نمایند كه باید با دقت بالایی عمل فیلتراسیون صورت پذیرد . از طرفی با توجه به هزینه های بالا در بخش هیدرولیك ، لازم است فیلترهای هیدرولیك در زمان مناسب خود تعویض گردد.
 
دریک سری از این نوع فیلترها  برای اینکه جریان روغن حتی در صورت مسدود شدن منافذ فیلتر کاهش نیافته و یا قطع نشودو عمل روغن کاری به سیستم و نیز جهت روغن رسانی به سیستم در هنگام استارت اولیه پمپ کاهش نیابد، سوپاپ اطمینان  تعبیه می گردد.
به محض بروز اختلاف فشار در جریان ورود و خروج روغن از فیلتر ،این سوپاپ باز شده و تصفیه روغن به صورت جریان فرعی انجام می گیرد و عمل تصفیه به تدریج تقلیل می یابد .
مقاومت فیلترهای فشار قوی شرکت پالایش صنعت از 100الی 250 بار وقدرت جرم گیری آنها از 3الی 10 میکرون می باشد . افت فشار اولیه آنها 15%وافت فشار نهای 20% می باشد . درموردفیلترهای فشار ضعیف می توان گفت : علاوه بر اینکه این فیلترها فاقدسوپاپ می باشند مقاومتشان از5الی 100 بارو قدرت جرم گیری آنها از 10میکرون به بالاست . افت فشار اولیه 15% و نهایی 20% می باشد .
مهندسین شرکت پالایش صنعت فیلترهای ساخته شده را باحداکثر سطح فیلتراسیون ،جهت کاهش افت فشاروافزایش حجم نگهداری ذرات طراحی می کنند.
مورد مصرف : این نوع فیلترها در تمامی کارخانجات و صنایع از جمله نفت . فولاد .سیمان ،نساجی.کاشی. پالایشگاه . پتروشیمی کاربرد دارد .