وب سایت رسمی شرکت پالایش صنعت الوند
امروز 28 مهر 1399
صفحه نخست
درباره ما
گالری تصاویر
تماس با ما
سخن مدیر عامل
توان محوری ما: ساخت وتولید بر پایه دانش وتجربه

فیلترهای صنعتی فایبرگلاس

                                                                     
     

           Fiberglass panel Filter

مدیا یا بستر این نوع پیش فیلترها از جنس الیاف شیشه ای بهم پیوسته (امر گلاس یا فایبرگلاس) عموما به ضخامت 25, 50 و یا 100 میلیمتر       می باشد که پس از برش در داخل قاب مقوائی مقاوم و یا فلزی قرار داده میشود که قسمتهای باز قاب مقوائی در بر گیرنده 75 درصد از سطح قاب جهت عبور هوا از سطح فیلتر می باشد. فیلترهای الیاف شیشه ای بصورت پد در ابعاد مختلف با قاب و بدون قاب و بصورت فیلترهای رول(رولوماتیک) 20 متری و 40 متری در عرضهای مختلف عرضه میگردد.
مشخصات فنی فیلترهای الیاف شیشه ای شرکت پالایش صنعت :
در طبقه بندی یورونت تحت درجه ای یو 2,3 و 4 قرار داشته و افت فشار اولیه آن در سرعت هوای عبوری 5/2 متر بر ثانیه 25 تا 30 پاسگال بوده و قدرت جذب خاک مصنوعی آن از نقطه نظر راندمان وزنی بین 70 تا 98 درصد اندازه گیری شده است. افت فشار نهائی (پیشنهادی) این نوع فیلترها 200 پاسگال می باشد. ابعاد متداول این پیش فیلترها برابر 595×595و295×595و490×490 میلیمتر و با ضخامت های 50 و 100 میلیمتر میباشد. ابعاد غیر متداول نیز پذیرفته میشود.

 موارد مصرف:
این پیش فیلترها بصورت گسترده ای در هواسازها, کارخانجات داروسازی, بیمارستانها, کوره های رنگ,پالایشگاهها، سیمان، هودهای آشپزخانه و همچنین در مکانهائی که دارای حرارت میباشند قبل از فیلترهای پانل, کیسه ای , هپا و اولپا بکار گرفته میشوند تا عمر مفید فیلترهای نامبرده را افزایش دهند.