وب سایت رسمی شرکت پالایش صنعت الوند
امروز 5 مهر 1399
صفحه نخست
درباره ما
گالری تصاویر
تماس با ما
سخن مدیر عامل
توان محوری ما: ساخت وتولید بر پایه دانش وتجربه

فیلتر گاز خشک

             

                     Gas Filter             
فيلتر گاز خشک یکی از جداکننده های کاربردی در صنعت گاز بوده که خود ایستا می باشد و برای جداسازی ذرات جامداز گاز خشک استفاده می شود.  
این نوع فیلترها به صورت گسترده در ایستگاه های تقلیل فشار و اندازه گیری گاز به واسطه لزوم حفاظت کنتورها و رگلاتورها در مقایل ذرات معلق در گاز ،  مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین  در ورودی خط گازرسانی به مشعل ها و مصرف کننده های گاز به واسطه حفاظت ابزار دقیق نیز استفاده می شود .
ویژگیهای المنت گازهای خشک شرکت پالایش صنت :
اندازه فشرده و وزن کم ، ظرفیت بالای نگهداری ذرات و سیکل زمانی بالا درتعویض فیلتر المنت  
افت فشار کم در عبور سیال ازفیلتر  
استحکام کافی فیلتر المنت و بدنه فیلتر
هزینه اولیه و سرویس نگهداری کم  
 متریال مناسب و سازکار با انواع مایعات نفتی همراه گاز
مشخصات فنی متریالهای فیلترگازخشک شرکت پالایش صنعت :
می باشد.Polypropylene ، Polyester و Celluloseمدیای به کار رفته دراین نوع فیلترها  .                                                                              کليه فيلترهای گاز توليدی  شرکت پالایش صنعت با گارد داخلی اسپیرال ازجنس گالوانیزه تولید می گردند که باعث بالابردن مقاومت گارد داخلی دربرابرفشار می گردد.
درساخت فيلترهای گاز اين شرکت از لايه توری ساپورت جهت بالا بردن مقاومت مديای فيلتر در فشار گاز نيز استفاده ميگردد. .
مهندسین شرکت پالایش صنعت فیلترهای مورد استفاده در استرینرها را با حداکثر سطح فیلتراسیون جهت کاهش افت فشار و افزایش حجم نگهداری ذرات معلق طراحی نموده اند ومطابقت کامل با استانداردهای شرکت ملی گاز ایران رادارند .IGS   
مورد مصرف :
اين نوع فيلترها در خطوط انتقال گاز و يونيت های فيلتراسيون ايستگاههای گاز استفاده ميشوند که قابليت جداسازی ذرات جامد از سيال گاز عبوری را دارند.